Trainer Scholingen (ZZP’er) – Geboortezorg Academie
Geboortezorg Academie is op zoek naar een trainer voor geaccrediteerde scholingen. Ben jij BIG Geregistreerde verloskundige, Obstetrie verpleegkundige of een 1e of 2e graads docent obstetrie (verpleegkunde)? En ben jij inzetbaar als ZZP’er om scholingen te faciliteren en kraamverzorgende de juiste kennis bij te brengen? Dan zoeken wij jou!
De Geboortezorg Academie is de opleider voor kraamverzorgende. De inhoud en vorm van deze scholingen is afgestemd op het werkveld van de kraamverzorgende. Je focus kan daarbij liggen op diverse onderwerpen, afhankelijk van wat jij kunt bieden. Er wordt van je verwacht dat je op de hoogte bent van de laatste ontwikkelingen rondom de kraamzorg en de keten Geboortezorg.
Welke scholingen bieden wij onder andere?
Wat doe je als trainer?
Als trainer bij de Geboortezorg Academie geef je afwisselende soorten scholingen! Je geeft scholingen voor kraamverzorgende binnen één organisatie, maar ook reguliere scholingen voor individuele aanmeldingen. Je begeleidt de kraamverzorgende in het behalen van hun accreditatiepunten.
Wie ben jij?
Dit bieden wij jou!
Een inspirerende zzp-opdracht in een leuk, gezellig en informeel team op verschillende locaties door Nederland. Ons hoofdkantoor is gevestigd in de Stadstuin aan de Europalaan 500 te Utrecht.
Contact
Verdere informatie kan je inwinnen door te bellen naar 085-0471991. Stuur bij interesse jouw CV en een motivatie naar scholingen@geboortezorgacademie.nl. We willen je verzoeken ook een voorkeur van locatie mee te sturen bij je sollicitatie, mits je een voorkeur hebt waar in Nederland je werkzaam wil zijn. We zien je sollicitatie graag tegemoet.